O nas

Czym jest Perfomo?

Perfomo.pl to firma o międzynarodowym zasięgu działająca w obszarze afiliacyjnego marketingu partnerskiego od 2012 roku.

Perfomo to platforma marketingu partnerskiego, z której można śmiało i wygodnie korzystać oraz, która zapewnia udaną współpracę między Reklamodawcą a Partnerami reklamowymi, ułatwia komunikację rozwiązując kwestie techniczne i praktyczne, kontrolując ewidencję transakcji w celu rozmieszczenia reklamy i gwarantując rozliczenia na czas.

Celem Perfomo jest zaoferowanie Reklamodawcom efektywnego rozmieszczenia kreacji reklamowych, co korzystnie wpłynie na ich pozycję rynkową i pozwoli na rozwój biznesu, natomiast Partnerom reklamowym daje możliwość korzystania z dostępnych materiałów reklamowych oraz stwarza możliwość uzyskania dodatkowego zysku. 

Dlaczego Perfomo?

Zespół Perfomo pracuje, aby zapewnić osiągnięcie Twoich celów biznesowych postawionych przez klientów, gwarantując efektywne wykorzystanie powierzchni reklamowej oraz zwiększenie wskaźników sprzedaży. Właśnie dlatego, Perfomo.pl z taką pieczołowitością dobiera swoich Partnerów reklamowych, aby zapewnić owocną współpracę każdej ze stron.

Współpraca Perfomo.pl z Reklamodawcami i Partnerami reklamowymi opiera się na dialogu, systemie wsparcia Klientów oraz uczciwym podejściu zarówno w kwestiach finansowych, jak i w przygotowaniu danych kampanii.

Jakie są twoje korzyści ze współpracy z Perfomo?

Reklamodawcy

wygodne i nowoczesne rozwiązania dla rozwoju Twojego biznesu i realizacji celów marketingowych

możliwość rozwoju biznesu we wszystkich państwach, w których działa Perfomo

współpracę z profesjonalnym zespołem, który będzie się troszczyć o Twoje interesy – kontrolować rozmieszczenie reklam i ich wyniki, śledzić najnowsze trendy rynkowe oraz pilnować, aby reklama dotarła do docelowej grupy odbiorców


Więcej

Wydawcy

możliwość kształtowania wysokości swojego zysku poprzez wybór jakościowych
i różnorodnych materiałów reklamowych

możliwość wykorzystania w kampanii nie tylko stron internetowych, ale również blogów i aplikacji mobilnych

uczciwą oraz na czas wypłatę zarobionej prowizji


Więcej