Jak zostać partnerem reklamowym?

Jak zostać partnerem biznesowym?

Wykonaj 4 proste kroki

Program marketingowy Perfomo.pl jest najlepszym partnerem dla współpracy, który pomoże Ci zarobić pieniądze na Twojej stronie internetowej, blogu bądź w aplikacji mobilnej. Zapoznaj się z 4 prostymi krokami, które musisz zrobić, aby zostać Partnerem reklamowym i zacząć zarabiać już teraz.

Krok 1

Zarejestruj się

Zarejestruj się na stronie internetowej Performo.pl i podaj wszystkie niezbędne dane, aby zakończyć proces rejestracji i otrzymać dostęp do panelu Wydawcy. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dostęp do informacji dotyczących programów, w których bierzesz udział, kreacji które emitujesz i ich wyników. Zespół Perfomo zapozna się z Twoim formularzem rejestracyjnym i dokona jego potwierdzenia.

Krok 2

Wybierz najbardziej odpowiednie programy partnerskie i kampanie reklamowe

Perfomo.pl zapewni Tobie, jako Partnerowi reklamowemu, szeroki wybór programów partnerskich. Dzięki temu będziesz mógł się przyłączyć do tego programu, który jest najbardziej dopasowany do treści zamieszczonych na Twojej stronie.

Krok 3

Zamieść oferowane materiały reklamowe na swojej platformie internetowej

W swoim profilu Partnera reklamowego znajdziesz informacje o aktualnych kampaniach wraz z dostępem do wszystkich zamieszczonych materiałów reklamowych. Dopasuj kreacje reklamowe do kontentu Twojej strony internetowej. Wystarczy, że zamieścisz na Swojej stronie kreację lub kod dostarczony przez Reklamodawcę i będziesz mógł zacząć zarabiać jako partner programu afiliacyjnego Perfomo.pl.

Krok 4

Śledź swoje postępy

Profil partnera programu afiliacyjnego oferuje Ci możliwość śledzenia rezultatów programów, w których bierzesz udział oraz efektywność emitowanych przez Ciebie kreacji reklamowych. Dzięki temu będziesz mógł analizować wyniki poszczególnych kampanii, zwiększając tym samym osiągany zysk.

Załóż konto LUB