Reklamodawcy

Rozwiązania marketingu partnerskiego dla Reklamodawców

Rozwiązania marketingu partnerskiego Perfomo.pl opierają się na zasadach marketingu afiliacyjnego. Reklamodawca płaci Wydawcom (partnerom reklamowym) za faktyczną transakcję lub inne działanie, które zostało określone jako cel reklamy.

Perfomo.pl wykorzystuje najnowocześniejsze metody ewidencji i kontroli programów afiliacyjnych, co pozwala na identyfikację wszystkich dostarczonych przez Wydawców transakcji i innych konwersji. Wszelkie kontakty i rozliczenia z Partnerami reklamowymi zapewnia zespół platformy afiliacyjnej Perfomo.pl

Wykorzystaj wszelkie możliwe rodzaje metod afiliacyjnych

Reklamodawca może wykorzystać wszystkie możliwe modele programów partnerskich jak np. CPA (Cost Per Action), CPL (Cost Per Lead), CPD (Cost Per Download) czy CPC (Cost Per Click). Wybierz najbardziej efektywne rozwiązanie dopasowane do specyfiki Twojego biznesu. Możesz je dowolnie łączyć zapewniając wzrost wskaźników sprzedaży i marketingu ROI.

Oferuj najbardziej efektywne rodzaje reklam

Perfomo.pl to marketingowy program parterski wykorzystujący najbardziej popularne formy reklamy, włącznie z bezpośrednim linkiem do video, Flash i HTML. Reklamodawca może stworzyć i zaoferować Wydawcom atrakcyjne materiały reklamowe z wykorzystaniem możliwości współczesnych technologii. Przekazując Partnerom reklamowym różnorodny materiał reklamowy, zapewniasz możliwość dostosowania Twojej reklamy dla szerszego grona odbiorców.

Wykorzystuj kupony zniżkowe i strumieniowe źródło danych

Strumieniowe źródło danych (product feed), kupony zniżkowe i kody rabatowe mogą sprawić, że Twoja reklama będzie bardziej odpowiadała wszystkim możliwym miejscom jej publikacji w Internecie. Na przykład bieżąca aktualizacja cen jest niezbędna w porównywarce cen, którą klienci wykorzystują jako jeden z najważniejszych kryteriów w procesie zakupowym.

Rozszerzaj sprzedaż – segmentuj docelową grupę odbiorców

Segmentacja grona odbiorców może pomóc w stworzeniu reklamy, która będzie dostosowana do konkretnej grupy docelowej np. obszaru geograficznego lub grupy wiekowej. Dzięki temu, bez większego ryzyka i zbędnych nakładów możliwe jest rozpoczęcie sprzedaży poza terytorium Polski i dotarcie do nowego i szerszego grona potencjalnych klientów. Perfomo.pl znajdzie odpowiednich Partnerów reklamowych i zatroszczy się, aby Twoja reklama została rozmieszczona na odpowiednich serwisach internetowych zgodnych z Twoimi oczekiwaniami.

ZAŁÓŻ KONTO LUB