Program ewidencji transakcji

Program ewidencji transakcji Perfomo

Program monitoringu transakcji Perfomo jest nowoczesną i efektywną technologiczną platformą, którą zapewniają Perfomo sprawdzeni partnerzy. Pozwala to Reklamodawcom szczegółowo śledzić swoje kampanie reklamowe i programy oraz widzieć, którzy Partnerzy reklamowi uczestniczą w danej kampanii. Oprócz tego, mogą oni śledzić wyniki generowane przez Partnerów reklamowych oraz kontrolować sfinalizowane transakcje.

Perfomo oferuje Reklamodawcom wygodną w użytkowaniu i zarządzaniu platformę technologiczną, umożliwiającą monitorowanie i śledzenie wyników kampanii afiliacyjnych po stronie Wydawców. Otrzymane informacje są bardzo cenne dla każdego przedsiębiorstwa, gdyż pozwalają na podjęcie odważnych kroków marketingowych opartych na rzeczywistych danych i skierowanych na wzrost i perspektywę rozwoju przedsiębiorstwa.

Współpracując z Perfomo, Reklamodawcy zyskują wiernego partnera zapewniającego reklamę i osiągnięcie celów marketingowych. O rozmieszczenie reklamy i dokonanie pomyślnych transakcji troszczy się Perfomo i Partnerzy reklamowi,natomiast Ty, jako Reklamodawca, otrzymujesz przejrzyste dane marketingowe i już sfinalizowane transakcje. Oszczędzasz czas i energię, które lepiej poświęcić na nowe pomysły i rozwój. O wszystkie pozostałe kwestie zatroszczy się Perfomo i nowoczesny program ewidencji transakcji.

Każdy Reklamodawca, który zostaje partnerem współpracującym z Perfomo, otrzymuje dostęp do programu ewidencji transakcji i zarządzania oraz możliwość wglądu w szeroki wybór danych umożliwiających szczegółowe śledzenie transakcji. W ramach programu będziesz mógł analizować aktywność swojego klienta w Internecie, kroki, które podejmuje do momentu sfinalizwania transakcji, uzyskać informację o konsumenckich przyzwyczajeniach klientów i głównych tendencjach. Możliwości analizy danych są nieograniczone, co może stać się kluczem do zwiększenia zysków przedsiębiorstwa i stworzenia bardziej efektywnej strategii marketingowej.

Jakie są twoje korzyści ze współpracy z Perfomo?

Reklamodawcy

wygodne i nowoczesne rozwiązania dla rozwoju swojego biznesu i realizacji celów marketingowych

możliwość rozwoju biznesu we wszystkich państwach, w których działa Perfomo

współpracę z profesjonalnym zespołem, który będzie się troszczyć o twoje interesy – kontrolować rozmieszczenie reklam i ich wyniki, śledzić najnowsze tendencje rynkowe oraz pilnować, aby reklama dotarła do Twojej grupy docelowej


Więcej

Wydawcy

możliwość kształtowania wysokości swojego zysku poprzez wybór jakościowych
i różnorodnych materiałów reklamowych

możliwość wykorzystania w kampanii nie tylko stron internetowych, ale również blogów i aplikacji mobilnych

uczciwą oraz terminową wypłatę zarobionej prowizji


Więcej