Wydawcy

Zwiększ swoje zyski

Zoptymalizuj swoją stronę internetową i zarabiaj więcej

Dowiedz się, jak możesz zoptymalizować Swoją stronę tak, by reklamy przyniosły Ci jeszcze większy zysk.

Zacznij od najprostszego

„Aby zoptymizować zysk otrzymany przez program partnerski, konieczne jest wykonanie 4 prostych kroków. Tylko w ten sposób będziesz mógł zarabiać dzięki dodatkowym reklamom na Swojej stronie internetowej. Po finalizacji pierwszej transakcji w ramach programu partnerskiego, możesz przeanalizować wyniki kampanii i zoptymalizować Swoją stronę internetową tak, by zwiększyć jeszcze bardziej zyski z transakcji afiliacyjnych.

Dokonuj więcej transakcji wybierając odpowiednie reklamy

Kluczem do sukcesu sfinalizowanej transakcji afiliacyjnej jest przemyślany wybór kreacji i powierzchni reklamowej. Powodzenie programu partnerskiego opiera się na dostosowaniu emitowanych reklam do grupy docelowej odwiedzającej daną stronę internetową. Znajdź odpowiedź na pytanie, kto jest grupą docelową Twojego portalu? Spośród naszych zasobów reklamowych wybierz odpowiednią kreację, która najbardziej pasuje do zarówno do Twojego serwisu i jego użytkowników.

Wykorzystuj wszystkie możliwe formaty reklamy

Aby zapewnić powodzenie kampanii afiliacyjnych emitowanych na Twojej stronie internetowej wykorzystaj różnorodne kreacje reklamowe oferowane przez Reklamodawców na Performo.pl. W zasobach reklamowych zamieszczonych na Performo.pl znajdziesz banery reklamowe, kreacje dedykowane pod urządzenia mobilne, spoty wideo, kody rabatowe oraz kreacji HTML i Flash. Użyj reklamy, która skutecznie przyciągnie uwagę użytkownika. Większa liczba transakcji zawsze oznacza większe zyski.

Wybierz najbardziej odpowiedni model płatności

Programy partnerskie oferują wykorzystanie różnorodnych modeli rozliczeń. Pracuj z tymi modelami, które najbardziej Ci odpowiadają i zapewnią największe zyski. Model CPA (Cost Per Action) zapewni Ci zysk w przypadku sfinalizowania przez użytkownika transakcji i przekierowanie go na stronę docelową Reklamodawcy. W innych przypadkach opłata może być naliczana za kliknięcie, pobranie materiału lub inne działanie, które Reklamodawca uważa za cel swojej kampanii reklamowej. Korzystaj z materiałów reklamowych oraz modeli płatności, które zagwarantują Ci największe zyski.

Analizuj rezultaty i wykorzystuj najbardziej efektywne rozwiązania

Panel Wydawcy oferuje Ci dostęp do szczegółowych informacji dotyczących każdej sfinalizowanej transakcji i zysku jaki ona Ci przyniosła. Dzięki temu możesz przeanalizować jakiego typu kreacje i treści reklamowe są najbardziej dochodowe. W przyszłych kampaniach możesz wykorzystać tylko najbardziej opłacalne kreacje i efektywnie je emitować.

Załóż konto LUB