Zalety Perfomo

Szybciej rozwijaj swój biznes online

Performance marketing pomoże Ci osiągnąć sukces

Dowiedz się, jak można zoptymalizować swoją stronę internetową a reklamy sprawią, że przyniesie Ci ona większe zyski.

Dostosowanie do potrzeb klientów

Perfomo wykorzystuje swoje doświadczenie i szerokie możliwości marketingu partnerskiego, aby stworzyć taką usługę, która będzie dostosowana do potrzeb Twojego biznesu i pozwoli na realizację aktualnych dla Ciebie celów. Poprzez połączenie współczesnych technologii, systemu ewidencji efektywnych transakcji i najlepszych partnerów dla współpracy, możliwe jest osiągnięcie pożądanych celów.

Elastyczne rozwiązania dla biznesu

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i oferujemy najbardziej efektywne modele współpracy, co jest korzystne dla wszystkich partnerów. Marketing afiliacyjny przenosząc części funkcji marketingowych w ręcę Perfomo oraz Partnerów reklamowych umożliwia znalezienie najlepszych rozwiązań, które pomogą rozwijać Twój biznes. Decydując się na skorzystanie z marketingu afiliacyjnego poszerzasz możliwość dotarcia do swojej grupy docelowej wykorzystując nowe kanały komunikacji.

Możliwość międzynarodowego rozwoju

Klienci Perfomo mają możliwość rozwoju swojego biznesu nie tylko w Polsce, ale również i na Łotwie. Jest to doskonała okazja, aby rozszerzyć swoją grupę docelową oraz oferować nowe produkty, które są dostosowane do potrzeb zagranicznych klientów. Perfomo zatroszczy się, aby Twoja reklama w tych państwach dotarała do odpowiednich Partnerów reklamowych i docelowej grupy odbiorców. Wykorzystaj możliwość z minimalną inwestycją, aby dotrzeć do nowego środowiska handlowego.

Współczesne rozwiązania i zarządzanie transakcjami

Perfomo wykorzystuje współczesne i efektywne technologie, co pozwala na prowadzenie dokładnej ewidencji transakcji. Reklamodawcy mogą zaprezentować materiały reklamowe dostosowane do wszystkich możliwych grup odbiorców i urządzeń. Im bardziej różnorodna oferta reklamy, tym bardziej efektywnie mogą ją wykorzystać Twoi Partnerzy reklamowi. Odkryj wszystkie możliwości i zwiększy zyski!

Załóż konto LUB