Zarządzanie programami afiliacyjnymi

Zarządzanie programami afiliacyjnymi dla Partnerów reklamowych

Marketingowy program partnerski Perfomo.pl oferuje: uczciwą i przejrzystą współpracę pomiędzy wszystkimi zaangażowanymi stronami; nowoczesny i dokładny system ewidencji transakcji; odpowiednie wynagrodzenie za wykonaną pracę.

Perfomo.pl zapewni Ci ewidencję transakcji, zarządza przepływem opłat prowizji i w ustalonym terminie dokonuje przelewu na wskazany przez Ciebie, jako Partnera reklamowego, rachunek bankowy.

Konto Partnera na Perfomo.pl umożliwia Ci dostęp do informacji o datach płatności i generowanych zysków przez programy, w których bierzesz udział. Dzięki temu dokładnie wiesz kiedy i jakiej wielkości prowizja zostanie przelana na Twoje konto. W Swoim profilu będziesz widzieć łączną sumę prowizji oraz w rozbiciu na poszczególne programy partnerskie.

Dajemy Ci dostęp do danych z różnych okresów - za dzień, tydzień i miesiąc. Dzieki temu masz możliwość dokładnego porównywania wyników kampanii, śledzenia ich rezultatów i dokonywania koniecznych zmian. Analiza dostępnych informacji pozwoli Ci wybrać program najbardziej dochodowej i efektywnej reklamy, dokonać optymizacji Swojej strony internetowej gwarantując Ci jeszcze większe zyski.

Partnerskie programy marketingu afiliacyjnego bardzo prężnie rozwijają się na całym świecie, każdego dnia udowadniając swoją efektywność i generując zyski zarówno dla Reklamodawców, jak i dla Partnerów reklamowych.

Dlatego też, nastała chwila, abyś również i Ty dołączył do Perfomo.pl i został skutecznym Partnerem reklamowym.

Zarejestruj się na Perfomo.pl i zacznij zarabiać!

Jakie są twoje korzyści ze współpracy z Perfomo?

Reklamodawcy

wygodne i nowoczesne rozwiązania dla rozwoju Twojego biznesu i realizacji celów marketingowych

możliwość rozwoju biznesu we wszystkich państwach, w których działa Perfomo

współpracę z profesjonalnym zespołem, który będzie troszczyć się o Twoje interesy - kontrolować rozmieszczenie reklam i ich wyniki, śledzić najnowsze trendy rynkowe oraz pilnować, aby reklama dotarła do Twojej docelowej grupy


Więcej

Wydawcy

możliwość kształtowania wysokości swojego zysku poprzez wybór jakościowych
i różnorodnych materiałów reklamowych

możliwość wykorzystania w kamapnii nie tylko stron internetowych, ale również blogów i aplikacji mobilnych

uczciwą oraz na czas wypłatę zarobionej prowizji


Więcej